Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Umowa o współpracy z SGGW

Umowa o współpracy z SGGW

Nasze liceum objęte zostało opieką naukową i dydaktyczną ze strony Wydziału Rolnictwa i Ekologii SGGW i Wydziału Biologii i Biotechnologii SGGW. Patronatem objęte zostały klasy realizujące rozszerzony zakres nauczania biologii.

 

Uroczyste podpisanie umowy patronackiej miało miejsce w siedzibie szkoły. Ze strony uczelni umowę podpisali dr hab. Irena Suwara prof. SGGW - Dziekan Wydział Rolnictwa i Ekologii SGGW w Warszawie oraz prof. dr hab. Marcin Filipecki - Dziekan Wydział Biologii i Biotechnologii SGGW w Warszawie. Gospodarzy reprezentowała Pani Małgorzata Tudek - Dyrektor VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie.

 

Umowa została podpisana w trakcie trwania XX Sesji Ekologicznej organizowanej przez VI LO im. Reytana w Warszawie. W pierwszym dniu sesji wykład inauguracyjny wygłosiła dr hab. Magdalena Szymańska prof. SGGW na temat „Odzysk energii z odpadów", drugiego dnia sesji wykład dotyczący organizmów zmodyfikowanych genetycznie wygłosił prof. dr hab. Marcin Filipecki.

 

Podpisane porozumienie o współpracy obejmuje podejmowanie wspólnych przedsięwzięć, w ramach których uczniowie będą m.in. uczestniczyć w wykładach, zajęciach laboratoryjnych czy zajęciach terenowych prowadzonych przez nauczycieli akademickich Wydziału Rolnictwa i Ekologii SGGW oraz Wydziału Biologii i Biotechnologii SGGW. Ponadto uczniowie będą brać udział w seminariach, konferencjach naukowych i zajęciach organizowanych przez studentów w ramach pracy studenckich kół naukowych. Porozumienie umożliwia wymianę doświadczeń i informacji z uczelnią oraz umożliwia realizację projektów i prac naukowo-badawczych. Kolejnym ważnym aspektem współpracy jest promocja SGGW i jej oferty dydaktycznej wśród uczniów i nauczycieli.

Data dodania: 2023-04-23 21:01:30
Data edycji: 2023-04-28 21:04:43
Ilość wyświetleń: 327

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej