Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

W związku z ogłoszeniem na terenie m. st. Warszawy tzw. "czerwonej strefy" i wprowadzeniem nowych restrykcji w celu przeciwdziałania COVID-19 informujemy, iż od poniedziałku, 19 października 2020 roku do odwołania lekcje dla wszystkich uczniów Liceum prowadzone będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy Liceum zostaną wkrótce przesłane do naszych uczniów i ich rodziców (opiekunów prawych) za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

 

 

Wszystkie sprawy niewymagające bezpośredniej obsługi interesantów załatwiane są z wykorzystaniem adresu poczty elektronicznej: sekretariat@reytan.edu.pl .

W celu prawidłowego wykonywania zadań Liceum czynny jest w dni robocze w godz. 08:00 – 16:00 kontaktowy numer telefonu: +48 22 844 13 68, wewn. 11.

 

W sekretariacie może przebywać maksymalnie dwóch interesantów. Wszystkie osoby przebywające w budynku Liceum, które nie są pracownikami mają obowiązek używania rękawiczek jednorazowych lub środków do dezynfekcji rąk oraz masek lub przyłbic zasłaniających nos i usta. Należy zachować co najmniej dwa metry odległości od siebie.

Data dodania: 2020-10-16 14:19:46
Data edycji: 2020-10-16 14:41:56
Ilość wyświetleń: 961

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook